Web ICT manažer startuje

Markéta Pastuchová | 21.02.2010 | Analýzy, Bezpečnost, Cloud, Hardware, Internet a služby, Mobilita, Ostatní, Podniková infrastruktura, Software | Žádné komentáře

Vítáme vás na stránkách projektu ICT manažer – nového webu, která chce být alternativou k existujícím webům komerčních vydavatelství, jejichž motivací pro zveřejňování informací obvykle není snaha o šíření know-how, ale v prvé řadě potenciální výdělek, a jsou na nich proto upřednostňovány placené texty inzerentů před zájmy čtenářů. My chceme jít zcela opačným směrem.

ICT manažer je ze svojí podstaty zcela nezávislý odborný web, určený primárně pro vedoucí pracovníky IT oddělení a decision makery, který má za cíl objektivně informovat o trendech a novinkách v oblasti podnikového ICT a nabízet informace potřebné pro zefektivnění vašeho byznysu.

Zaměřuje se na aktuální zpravodajství ze světa ICT, analýzy a studie od renomovaných analytických agentur i na zprostředkování know-how a zkušeností od odborníků z branže. Kromě technologické stránky se věnuje i analýzám situace na trhu, ekonomickým otázkám spojeným s provozem moderní podnikové infrastruktury a obchodní problematice v ICT. Pokrývá tak oblast toho, co je dnes součástí záběru vedoucích IT oddělení ve firmách, kteří musí mít pro svoje kvalitní rozhodování přehled ve všech zmíněných oblastech.

ICT manažer se nesnaží být jediným a vševyčerpávajícím pramenem informací, ale důvěryhodným zdrojem zaplňující dosud existující mezeru na trhu v oblasti manažersky orientovaných ICT webů. Klade důraz na odbornost, přesnost a aktuálnost prezentovaných informací. Kromě zkušených redaktorů působících v oblasti ICT spolupracuje redakce pro kvalitní pokrytí prezentovaných témat i s odborníky z praxe a s nezávislými experty.

Jakékoliv vaše podněty k projektu uvítáme a budu rádi, když se k nám budete vracet.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm + = třináct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz