Novým ředitelem sekce řízení projektů společnosti Anect se stal Jan Zinek

Albert Ryba | 25.09.2011 | Aktuality, Analýzy | Žádné komentáře

Jan Zinek se stal od června ředitelem sekce řízení projektů ve společnosti Anect, která se zaměřuje na poskytování informačních a komunikačních řešení. Mezi jeho klíčové úkoly bude patřit operativní řízení sekce v souladu se strategií společnosti, zajištění fungování podřízeného organizačního útvaru či zvyšování kvality služby projektového řízení.

Jan Zinek je absolventem Střední obchodně-technické školy a studoval MBA na Business School Nederland v rámci programu IMC association. Rovněž absolvoval řadu školení z oblasti projektového řízení, je certifikovaným projektovým manažerem Mezinárodní asociace pro projektové řízení a držitelem certifikace projektového řízení dle standardu ISO 10006:2003.

Jan Zinek má dlouholetou zkušenost s řízením lidí, plánováním, přípravou a realizací nejrůznějších projektů v IT/Telco sektoru, kde působí již 10 let. Ve společnosti Anect je od roku 2006, kde nejprve působil na pozici projektového manažera a od roku 2009 byl vedoucím projektové kanceláře. Před příchodem do Anectu pracoval převážně na manažerských pozicích v odděleních síťového provozu ve společnostech Unient communication, Interoute, Czech On Line a Zephyr communication.

Jan Zinek (33) je ženatý a má dva syny. Hovoří plynně anglicky a mezi jeho zájmy patří rodina a Harley Davidson.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest − = dva

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz