Oracle Day 2011

Albert Ryba | 30.09.2011 | Události | Žádné komentáře

Největší konference Oracle v ČR v letošním roce proběhne 9. listopadu v Praze v hotelu Marriott v Praze, V Celnici 8, Praha 1.

Hlavní přednášku bude mít Andrew Sutherland, Senior Vice President Oracle EMEA, který má více než 20 let zkušeností v oblasti rozvíjejících se technologií a jejich návaznosti na obchod. Po něm vystoupí Evžen Pavlovský ze společnosti Intel s přednáškou na téma Cloud a Exa.

Odpolední program se rozdělí do několik sekcí. V rámci Core Technology & Database vystoupí mimo jiné Johan Hendrickx, Core Technology Director společnosti Oracle. V sekci aplikací dostane hlavní slovo Karsten Roigk s tématikou příští vlny produktivity a inovací. V sekci Fusion Middleware vystoupí ještě jednou Andrew Sutherland, tentokrát s cloudem a Oracle Fusion Middleware. Hardwarovou část uveden Luc Opdebeeck, který má v Oracle na starosti hardwarovou strategii v regionu EMEA.

Více informací a bezplatná registrace zde:
http://www.oracle.com/webapps/events/ns/EventsDetail.jsp?p_eventId=135107&src=7304379&src=7304379&Act=38

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ sedm = patnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz