Abra Software představuje vlastní E-shop, CMS Publisher a mobilní obchodní systém MOS

Markéta Pastuchová | 06.10.2011 | Aktuality, Software | Žádné komentáře

Společnost Abra Software představila řadu letošních novinek uváděných na trh u příležitosti 20letého výročí svého podnikání v oblasti informačních systémů. Mezi ně patří i nový E-shop, Publisher, MOS (mobilní obchodní systém) a portál iGate.

Abra Software se v posledních letech snaží svoje produkty orientovat na internetové prostředí a pokračuje také v trendu integrace s vlastními informačními systémy řady Gx. Nově představené produkty mají podle slov výrobcefirmám a podnikatelům pomáhat k lepším obchodním výsledkům i vyšší produktivitě práce.

Kromě Abra E-shopu, sloužícího k přímému propojení mezi informačním systémem Abra a nabídkou produktů na webu, byl představen Abra Publisher, systém na správu webových stránek, ale i firemních intranetů a extranetů plně napojitelných na některá data z informačních systémů.

Dalším představeným produktem je Abra MOS – mobilní obchodní systém, který je plně napojený na IS, vysoce zabezpečený a intuitivní. Ten má umožnit mobilním obchodníkům eliminovat veškeré papírování a je navržen tak, aby běžel i na obyčejném netbooku s možností velmi rychlé instalace a konfigurace.

Poslední představenou novinkou je Abra iGate – plně definovatelný portál dostupný z libovolného zařízení připojeného k internetu. Pomocí webového prohlížeče nabídne okamžitý přehled o aktuálním finančním stavu firmy, o nevyřešených úkolech podřízených, o výši pohledávek, o vyhodnocení prodejů zboží včetně meziročního srovnání a dalších uživatelsky definovatelných parametrech.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm + = šestnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz