Data Symposium 2011

Albert Ryba | 24.10.2011 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Adastra a DW Klub navazují na předchozí ročníky IT konference Data Symposium. Již po osmé pořádají toto tradiční setkání předních odborníků v oblasti informačních technologií. Setkání se tentokrát uskuteční ve čtvrtek 1. 12. 2011 v konferenčním centru Tower v Praze. Letošního Data Symposia se zúčastní hned tři hlavní řečníci přímo z Adastra Group, Neilo Lucas, senior viceprezident a hlavní architekt, Darren Edery, generální ředitel Adastra Kanada a Wayne Knaggs, manažer divize Business Solutions.

Neilo Lucas dohlíží na technologickou strategii Adastry. Klientům poskytuje průběžné technické poradenství a u zaváděných řešení dohlíží na dosažení nejvyšší možné technické úrovně. Neilo absolvoval počítačové inženýrství na New University of Lisabon.

Darren Edery se zaměřuje na zlepšení strategických, taktických a operativních rozhodnutí klientů pomocí Business Intelligence a Data Warehousingu. Pomáhá klientům Adastry dodávat optimální řešení pro Information Management a dohlíží na rozvoj obchodu v Severní Americe. Darren je držitelem vyznamenání BASc v počítačovém inženýrství z University of Waterloo.

Wayne Knaggs má více než 16 let zkušeností v oblasti restrukturalizace obchodních procesů a s analýzou datových a podnikových systémů. Podílel se mimo jiné na velkém ERP systému pro obranný průmysl či na návrhu a zavedení řešení pro velké banky. Wayne se specializuje zejména na Data Governance a je pravidelným řečníkem na významných konferencích z IT oblasti.

V předvečer letošního ročníku Data Symposia předá Adastra také ocenění za nejlepší projekty z oblasti informačního managementu mezi svými klienty.

Data Symposium zaměřuje především na témata jako například management informací, Data Warehouse, Business Intelligence, Master Data Management a Data Governance. Konference hostí pravidelně přes 200 účastníků. Data Symposium je pořádané pod záštitou DW Klubu, který Adastra organizačně zajišťuje. Bližší informace najdete na adrese http://www.datasymposium.cz/.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ čtyři = jedenáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz