Data Symposium 2011

Albert Ryba | 17.10.2011 | Události | Žádné komentáře

Adastra a DW Klub navazují na předchozí ročníky IT konference Data Symposium. Již po osmé pořádají toto tradiční setkání předních odborníků v oblasti informačních technologií. Setkání se tentokrát uskuteční ve čtvrtek 1. 12. 2011 v konferenčním centru Tower v Praze.

Letošního Data Symposia se zúčastní hned tři hlavní řečníci přímo z Adastra Group, Neilo Lucas, senior viceprezident a hlavní architekt, Darren Edery, generální ředitel Adastra Kanada a Wayne Knaggs, manažer divize Business Solutions.

V předvečer letošního ročníku Data Symposia předá Adastra také ocenění za nejlepší projekty z oblasti informačního managementu mezi svými klienty.

Data Symposium se v průběhu let stalo jednou z nejvýznamnějších IT konferencí v České a Slovenské republice. Zaměřuje se především na témata jako například management informací, Data Warehouse, Business Intelligence, Master Data Management a Data Governance. Konference hostí pravidelně přes 200 účastníků. Data Symposium je pořádané pod záštitou DW Klubu, který Adastra organizačně zajišťuje.

Bližší informace o konferenci Data Symposium 2011 najdete na webu www.datasymposium.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− pět = čtyři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz