Domény s DNSSEC již od 50 Kč na rok

Albert Ryba | 04.10.2011 | Aktuality, Internet a služby | Žádné komentáře

Společnost ONEsolution, provozovatel webhostingu ONEbit.cz, od října nabízí údajně nejlevnější domény .CZ a .EU na českém trhu zabezpečené systémem DNSSEC. Zákazníci tak mohou získat roční registraci bezpečné domény již od 50 Kč bez DPH.

Konkrétně lze u ONEsolution získat .CZ doménu za 140 Kč a .EU již za 50 Kč bez DPH na rok.

Společnost podle svých zástupců sleduje aktuální trend zvýšených požadavků na bezpečnost internetu a reaguje na něj snahou o rozšíření zabezpečených domén mezi další klienty.

S masivním rozšiřováním internetu stojí před poskytovateli a příjemci webového obsahu bezpečnostní otázka – jak co nejvíce omezit riziko narušení důvěryhodnosti poskytovaných dat. Data, která příjemce od poskytovatele při návštěvě webových stránek získá, by měla být úplná, poskytnuta správným zdrojem a při přenosu by neměla být nijak porušena či pozměněna. Právě tuto důvěryhodnost komunikace zaručují zabezpečené domény systémem DNSSEC. K největším poskytovatelům služeb v oblasti hostingu a domén na našem trhu podle počtu domén zabezpečených pomocí DNSSEC pak patří Active 24.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− tři = dva

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz