e-Hand & Business 2011

Albert Ryba | 02.10.2011 | Události | Žádné komentáře

Odborná konference a doprovodná výstava o iPadech, iPhonech, Androidech, Smartphonech a tabletech v businessu a podnikání. iPad + iPhone + Android + Smartphone + Tablet = počítač bez klávesnice (dál jen „nepočítač“). Masový nárůst využívání nepočítačů poskytujících plnohodnotné počítačové prostředí transformuje nejen životní styl, ale stále častěji i prostředí v podnicích a způsob obsluhy zákazníků. Již dnes je zřejmé, že dopad na pohodlí zákazníků, mobilitu pracovníků a efektivitu práce bude daleko větší, než jaký byl dopad spojen s přechodem od pracovních stanic k hromadnému využívání notebooků.

Konference je určena pro zástupce průmyslu a služeb a to zejména z finančních institucí, telekomunikačních firem, utilit, obchodních firem, konzultačních firem, systémových operátorů a IT firem a pod. Více na http://eventworld.cz/akce/e-hand-a-Business-2011-48/profil-e-hand-a-business-2011.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


jedna + tři =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz