Hluboký ponor do FireMonkey

Albert Ryba | 17.10.2011 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Seminář věnovaný aplikační platformě FireMonkey pro RAD Studio XE2 se bude konat v úterý dne 1.11.2011 v pražském hotelu Andel’s, registrace začne v 9:00 hodin. Přednáška začne přesně v 10:00 hodin a skončí nejpozději v 16 hodin. Vstup je zdarma, podmínkou je však předchozí registrace.

Po dvou seminářích o RAD Studiu XE2 v Praze a Bratislavě máte další příležitost vidět tento produkt živě v akci. A navíc tentokrát je přednášejícím populární David Intersimone, známý spíše jako „David I“, viceprezident pro vztahy s vývojáři a „hlavní kazatel“; výborný a vždy dobře připravený lektor, navíc z nejvyššího vedení společnosti Embarcadero … a ještě ke všemu hovořící našemu necvičenému uchu dokonale srozumitelnou angličtinou. David je veteránem IT a v Praze již přednášel mnohokrát. Úplně poprvé to bylo v roce 1993 při uvedení nástroje Turbo Pascal 6.0 na trh. Kdo jej viděl přednášet, dobře ví, že David své posluchače vždy umí zaujmout.

David krátce uvede vlastnosti sady nástrojů RAD Studio XE2, ale většinu času se bude věnovat vlastnostem aplikační platformy FireMonkey, se kterou dokážete vytvořit pomocí Delphi nebo C++Builderu vizuálně neobyčejné obchodní aplikace s dvou a třírozměrnou grafikou pro Windows, Mac a iOS. Tyto aplikace jsou rychlejší, vizuálně působivější a propojitelnější díky výkonu nativního kódu využívajícího grafického procesoru. David je osobou, která je nejblíže vývojovým týmům a je s nimi v denním styku. Má tedy ty nejčerstvější a svým způsobem i nejpovolanější informace o nástrojích a může vás seznámit i se zásadními aktualitami.

David I bude přednášet v angličtině; jeho přednáška nebude tlumočena do češtiny.

Účast si zajistíte včasným vyplněním registračního formuláře na webu společnosti Embarcadero. Pokud by nastal nějaký problém s registračním formulářem, svou přihlášku můžete v havarijní situaci poslat e-mailem na adresu marketing(zavináč)embt.cz; do přihlášky uveďte alespoň jméno, příjmení, titul, název a adresu zaměstnavatele, vaši pozici v zaměstnání, váš telefon, fax a e-mail.

Počet míst je omezen a přednáškový sál má tentokrát jen 126 židlí. Jakmile dosáhne počet přihlášených účastníků stanovenou mez, registrace okamžitě končí.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ devět = čtrnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz