Integrace produktů EMC vPlex a VMware vSphere slibuje vyšší dostupnost a mobilitu

Albert Ryba | 25.10.2011 | Aktuality, Cloud, Podniková infrastruktura | Žádné komentáře

Společnost EMC oznámila, že její produkt EMC vPlex získal certifikaci VMware za implementaci systému vSphere Metro Storage Cluster (vMSC). Zákazníci by tak měli nyní dosahovat vyšší efektivity a flexibility IT spolu se schopností spravovat a přesouvat data mezi clustery VMware vSphere v různých zeměpisných umístěních.

Společnosti EMC a VMware (která je dceřinou firmou EMC) spolupracovaly na návrhu testovacího rámce pro systém vMSC, který by umožňoval partnerům společnosti VMware certifikovat clusterové úložné produkty. Toto společné dílo je dalším příkladem vůdčího postavení společnosti EMC, která prostřednictvím těsné integrace technologií VMware zvyšuje jednoduchost používání, výkon a dostupnost virtuálních a cloudových infrastruktur. Ruku v ruce s tím, jak zákazníci virtualizují své nepostradatelné aplikace, aby urychlili svůj přechod na cloud, vzniká větší potřeba vyšší dostupnosti a mobility dat.

EMC vPlex je technologie virtuálních úložišť, která umožňuje federování dat umístěných v různých úložných systémech – ať už jde o úložiště společnosti EMC, nebo od jiných výrobců – a dovoluje tak sdružovat do fondů úložné prostředky z více datových center a zajistit k nim přístup odkudkoli. Zákazníci mohou dosahovat transparentní mobility a dostupnosti aplikací, a to jak místně, tak i vzdáleně, prostřednictvím simultánního přístupu řešení vPlex k úložným systémům v zeměpisně různorodých umístěních. Kombinace produktů vPlex a VMware vSphere má přinést vysokou dostupnost, transparentnost a neomezující mobilitu dat a přispět tak ke vzniku lepšího prostředí pro cloud computing.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ tři = jedenáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz