Konference ladění a testování softwarových aplikací LaTes

Albert Ryba | 01.10.2011 | Události | Žádné komentáře

Společnost Komix pořádá 6. října 2011 již 7. ročník odborné konference věnované tématu ladění a testování softwarových aplikací – LaTes 2011. Hlavním tématem letošního ročníku je „Testování – cesta k vyšší kvalitě softwaru“. Přednášky se zaměří jak na oblast testování, tak na monitoring aplikací a metodiku jejich vývoje. Konference proběhne v Konferenčním centru Tower v Praze.

Jednotlivé přednášky konference návštěvníky provedou důležitými kroky životního cyklu softwarové aplikace a ukáží, jak zavedení procesů a standardů testování do všech fázích životního cyklu aplikace může pozitivně ovlivnit kvalitu výsledné aplikace a služby poskytované koncovým uživatelům. Odborné přednášky se zaměří především na tato témata:
-    organizace, komunikace a plánování v testování,
-    testování v agilních projektech,
-    testování v prostředí cloud computingu,
-    testování uživatelského rozhraní,
-    anonymizace dat pro testovací prostředí,
-    automatizované testování či
-    měřitelné parametry kvality software.

Po dobu konference budou v prostorách předsálí instalovány expozice IT řešení souvisejících s prezentovanými tématy.

Konference je určena zájemcům o hlavní trendy v oblasti vývoje a zajištění kvality software, především pak osobám zodpovědným za vývoj či provoz softwaru. Zcela jistě ji lze doporučit všem, kdo se připravují na tvorbu či změnu informačního systému, popř. rozhodují o nákupu IT technologií. Obsahová náplň konference zaujme nejen informatiky, ale i manažery zodpovědné za koncepci informatiky ve firmě, za jakost nebo za interní procesy vývoje a testování software.

Informace o konferenci a program s anotacemi jednotlivých přednášek jsou k dispozici na www.lates.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět + čtyři =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz