Konference WebTop100

Albert Ryba | 13.10.2011 | Události | Žádné komentáře

Každoroční setkání odborné veřejnosti a specialistů v oblasti tvorby webu, managementu a online marketingu, kteří představí zajímavé případové studie, své názory a nové trendy se zaměřením na firemní weby a s nimi spojené marketingové aktivity.

Téma konference ponese ryze praktický název Případ od případu – aneb série případových studií. Program konference je rozdělen na tři tematické bloky:

-Redesign webu (dopolední řada přednášek a odpolední diskusní fórum)
-Budoucnost internetového marketingu v ČR
-Shrnutí výsledků soutěže WebTop100 pohledem poroty.

Konference se bude konat v prostorách Kongresového centra U Hájků (Na Poříčí 42, Praha 1). Ve večerních hodinách po konferenci proběhne také slavnostní vyhlášení výsledků soutěže WebTop100.

Můžete se těšit například na přednášku Jiřího Suchého o jednom z nejsložitějších redesignů webu v ČR (webu Telefonica O2), přednášku Petra Štědrého, který Vás  seznámí s tím, jak navrhnout web za 14 dnů s podtématem Jak se nedohadovat při návrhu webu, a další.

Chybět nebudou ani významní hráči v online marketingu v ČR – tedy Seznam.cz a Google, kteří prozradí, co aktuálně marketérům nabízí – a hlavně, co chystají do budoucna. Detaily najdete na www.tuesday.cz/akce/konference-webtop100

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz