Linux Kernel Summit, LinuxCon Europe a Embedded Linux Conference Europe v Praze

Albert Ryba | 14.10.2011 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Česká republika bude ve dnech 23. až 28. října 2011 hostit sérii mezinárodních konferencí o Linuxu.

Za dvacet let své existence se Linux stal nepostradatelným nástrojem v mnoha odvětvích výpočetní techniky a později i každodenního života. V rámci vývojářského a uživatelského konferenčního programu se v Praze představí původní tvůrce systému Linus Torvalds a další softwaroví vývojáři z celého světa. Partnerem konferencí v ČR je společnost Liberix a pořadatelem organizace Linux Foundation, která sdružuje a zastupuje společnosti se zájmem o další rozvoj a prosazování Linuxu. Ve dnech 23. až 28. října se v Hotelu Clarion uskuteční následující konference:

    Linux Kernel Summit
    LinuxCon Europe
    Embedded Linux Conference Europe (ELCE)

Součástí těchto akcí bude vystoupení předních vývojářů Linuxu a přednášky zástupců významných korporátních uživatelů linuxových řešení. Kromě Linuse Torvaldse, původního tvůrce Linuxu, zahrnuje program prezentace nejvyššího managementu firem Intel, Red Hat, Oracle, BMW a dalších. Více detailů najdete na webu organizace Liberix.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dva + = devět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz