Microsoft Fest 2011

Albert Ryba | 30.10.2011 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Ve dnech 26. a 27. listopadu 2011 se v Praze koná již tradiční dvoudenní víkendová konference Microsoft Fest 2011 – zkráceně MS Fest 2011.

Čeká na vás více než 20 přednášek týkající se vývoje aplikací a administrace v prostředí Microsoftu (včetně vývoje pro Windows Phone 7), a to v historickém prostředí budovy Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze (MFF UK) na Malostranském náměstí 25. Vstupné na akci je zdarma, je potřeba se ovšem předem registrovat. Organizaci této akce zajišťují Jakub Čermák, Michael Grafnetter, Tomáš Herceg, Jaromír Nechanický a Tomáš Slavíček.

Na MS Festu přednáší přední odborníci z řad Most Valuable Professionals a Microsoft Student Partners.

V sobotu i v neděli budou též od 10:00 otevřené Hands-on-Laby, kde bude možné vyzkoušet vývoj pro Windows Phone 7 a mnoho dalších zajímavých věcí. Po skončení akce bude zveřejněna anketa, kde budete moci ohodnotit jednotlivé přednášky a sdělit nám svůj názor. Z hodnocení budou vylosování tři výherci, kteří dostanou věcné ceny. Stejně jako loni a předloni se počítá i se sobotní afterparty, na kterou je potřeba se registrovat zvlášť.

Bližší informace o programu a registrace je možná na oficiálních stránkách akce http://ms-fest.cz/ nebo na portálu GeekCore.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm − = sedm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz