Microsoft spustil Windows Azure Marketplace

Albert Ryba | 13.10.2011 | Aktuality, Cloud, Ostatní | Žádné komentáře

Na nedávné vývojářské konferenci Build v kalifornském Anaheimu bylo oznámeno, že Windows Azure Marketplace bude spuštěn do tří týdnů.

Dnes tedy došlo k jeho plánovanému spuštění ve 26 zemích světa, ze kterých se tři nachází ve střední Evropě – jednou z nich je také Česká republika. Platforma sice ještě není dostupná v českém jazyce, ale to nebrání uživatelům otestovat lokální verzi již nyní. Windows Azure Marketplace mohou vyzkoušet mimo jiné také uživatelé v Polsku a Maďarsku. Platit se může v sedmnácti měnách, včetně českých korun.

„Velmi nás těší, že je Česká republika jednou ze tří zemí střední Evropy, ve které již došlo k dlouho očekávanému spuštění Windows Azure Marketplace. Současně je to velká příležitost pro vývojáře, kteří mohou pokračovat v přípravě jedinečných aplikací,“ říká Dalibor Kačmář, manažer serverové divize společnosti Microsoft.

Windows Azure Marketplace je online tržištěm pro vývojářské společnosti a jejich zákazníky, které slouží například pro sdílení, vyhledávání, prodej a nákup komponent, zdrojů dat a koncových služeb a aplikací potřebných pro vývoj software na cloudové platformě Windows Azure.

Dalšími zeměmi, ve kterých je již Windows Azure Marketplace k dispozici, jsou Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Holandsko, Irsko, Itálie, Japonsko, Kanada, Mexiko, Německo, Norsko, Nový Zéland, Maďarsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Singapur, Švédsko, Španělsko, Velká Británie a USA.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ sedm = šestnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz