Redmond nabízí zdarma odborný kurz Microsoft SharePoint

Albert Ryba | 25.10.2011 | Aktuality, Ostatní | Žádné komentáře

Společnost Redmond Consulting pořádá přípravný certifikační kurz Microsoft SharePoint, který svojí koncepcí má vést k úspěšné certifikaci 70-667: TS: Microsoft SharePoint 2010, Configuring.

Kurz je určen IT odborníkům se základní zkušeností s platformou SharePoint 2010 z pohledu koncového uživatele i správce a společnost Redmond nabízí účast na tomto odborném kurzu zdarma. Poskytne-li účastník po certifikaci své Microsoft ID číslo, uhradí za něj firma náklady za kurz, pohybující se v rozmezí 25-30 tisíc korun. Společnost zaměřená na vývoj, implementaci a údržbu sofistikovaných řešení na bázi Microsoft technologií tak chce navázat spolupráci s certifikovanými odborníky a jejich dalším vzděláváním získat pro své koncové klienty nejlepší z nejlepších.

Kurz bude probíhat v termínech 12. 11. a 19. 11. v Praze. Přípravu a vedení kurzu mají na starosti lektoři Kamil Juřík a Marek Chmel. Výklad má být publikován formou prezentace popisující daná témata i s praktickými ukázkami. Studijní materiály budou všem poskytnuty na začátku školení v ppt formátu a probíraná témata si budou moci účastníci dále procvičovat i sami na připraveném prostředí po skončení výkladu.

Veškerá výuka má být zaměřena na důležité oblasti týkající se instalace a konfigurace platformy SharePoint 2010 od počátečního plánování, instalačních kroků a konfigurace, až po vytvoření jednotlivých webů pro uživatelskou práci. Obsah školení je vytvořen ze sad otázek odpovídajících svým zaměřením tématům certifikační zkoušky. Účastníci tak získají informace o všech okruzích zkušebních otázek a zároveň se samozřejmě prohloubí i jejich odborné znalosti o platformě SharePoint a souvisejících technologiích.

Obsahem kurzu budou následující témata:
Instalace  a konfigurace prostředí SharePoint 2010
Nasazení a upgrade
Konfigurace farmy
Konfigurace servisních aplikací
Konfigurace služby Search a FAST Search
Správa prostředí
Konfigurace nastavení v centrální správě
Správa uživatelů a skupin
Správa ověřování
Nasazení a správa webových aplikací
Správa webových aplikací
Správa kolekcí webů
Nasazení a správa vlastních řešení
Údržba SharePoint 2010
Zálohování a obnova
Monitoring prostředí, analýza stavu prostředí
Optimalizace výkonu SharePoint 2010

Přínosné pro celou certifikaci bude, pokud si účastník před kurzem osvojí obsah knihy MCTS Self-Paced Training Kit (Exam 70-667): Configuring Microsoft SharePoint 2010.

Těmito kurzy chce společnost získat kvalitní IT odborníky a nabídnout jim dlouhodobou spolupráci. „Věříme, že kurzy budou pro účastníky i pro Redmond velmi přínosné. Jelikož se konají o víkendu, kdy se nemusí řešit pracovní povinnosti a účastí tak ajťáci nepřijdou o žádné peníze, očekáváme velký zájem. Největší přidanou hodnotou však zůstává možnost ušetřit zhruba pětadvacet tisíc korun za kurz, pokud nám účastník po získání certifikace poskytne svoje ID číslo,“ říká manažer vzdělávání Marek Novotný, který má odborné kurzy na starosti a u nějž se zájemci o kurz mohou registrovat. Stačí zaslat email na marek.novotny(zavináč)coolpeople.cz a zažádat o zapsání.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − osm =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz