Setkání uživatelů informačního systému Helios Green Automobily

Albert Ryba | 07.10.2011 | Události | Žádné komentáře

Po úspěchu loňského 1. ročníku setkání významných prodejců aut, velkých autoservisů a dalších společností působících v této branži, které používají informační systém Helios Green Automobily, připravuje společnost Info Nova ve spolupráci s Auto Jarov obdobnou akci i letos na podzim.

Loňské setkání bylo více jak 40 účastníky vysoce hodnoceno a projevili zájem scházet se pravidelně a věnovat se užším tematickým okruhům a novým možnostem využití informačního systému Helios Green. Nosnými tématy letošního setkání vrcholových manažerů a administrátorů informačních systémů budou podpora obchodu a marketingu (pro oblasti servisu, prodeje nových a ojetých vozů a prodeje náhradních dílů) a řídících a kontrolních procesů v informačním systému Helios Green Automobily. Dostatečný prostor  bude věnován i diskusím a výměně zkušeností s provozováním systému.

Díky vedení společnosti Auto Jarov, která již řadu let rutinně systém využívá, se setkání uskuteční v konferenčním sále této společnosti dne 12. října od 10 do 16 hodin. Zájemci se mohou registrovat na e-mailové adrese akce@infonova.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm − = šest

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz