VMware uvádí mobilní aplikace pro iPad a Android pro lepší produktivitu a spolupráci

Albert Ryba | 31.10.2011 | Aktuality, Mobilita, Software | Žádné komentáře

Nové mobilní aplikace pro iPad a Android od SlideRocket a Socialcast, což jsou společnosti, které koupila v rámci svojí snahy o podporu uživatelů v post-PC éře firma VMware, mají moderním firmám umožnit zvýšit agilitu, produktivitu a vzájemnou propojenost.

Firmy si stále častěji osvojují iPad a další mobilní zařízení jako klíčové nástroje pro podnikání. Podle nejnovějších zpráv o příjmech společnosti Apple nasazuje či testuje iPady 86 % firem z Fortune 500, z toho až 75 % tak učinilo v minulém čtvrtletí. Mobilní aplikace SlideRocket a Socialcast zdůrazňují základní potřebu vybavit vzájemně propojené podniky a oddělení uživatelsky centralizovanými komunikačními nástroji a nástroji pro spolupráci, které by zvyšovaly jejich obchodní výsledky.

SlideRocket přetváří prezentace tak, aby lépe splňovaly požadavky dnešních firem a disponovaly lepšími grafickými funkcemi, analytickými a náhledovými vzorci, zpětnou vazbou v reálném čase, integrací do sociálních médií a mobilními funkcionalitami, které zvládnou i hlubší úroveň propojení, zapojení kolegů a zpětné vazby. Díky nové a volně dostupné aplikaci SlideRocket Player iPad mohou uživatelé sdílet svoje prezentace, ať již prezentují posluchačům sedícím naproti u stolu či na opačné straně zeměkoule. Uživatelé také mohou kohokoli pozvat ke sledování prezentace díky jednoduchému odkazu. Nová aplikace pro iPad umožňuje stáhnout si SlideRocket nebo PowerPoint prezentaci, která může být sdílena a to ať online, tak offline.

SlideRocket Player poskytuje uživatelům iPad možnost získat výrazný prezentační nástroj, který pomáhá odborníkům na cestách ještě více oslovit zákazníky. Aplikaci pro iPad SlideRocket Player si navíc můžete stáhnout již nyní.

Socialcast, nová aplikace pro iPad a její aktualizovaná verze pro Android, umožní uživatelům přístup k jejich Socialcast komunitě, ať už se budou pohybovat kdekoli. Zaměstnanci díky ní získají možnost spolupracovat se svými kolegy prakticky z jakéhokoli místa. Budou moci aktualizovat posty, sdílet data a na dálku se připojit ke spolupráci na důležitých pracovních projektech. Navíc Socialcast podpoří bezpečné připojení prostřednictvím OAuth 2.0. Díky OAuth 2.0 a Socialcast budou moci firmy velmi jednoduchým a bezpečným způsobem rozšířit svou dosavadní zkušenost s desktopem také do mobilních zařízení a dalších webových stránek a doufat, že jejich osobní informace zůstanou v bezpečí. O mobilní strategii Socialcast se můžete více dozvědět zde.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


tři − dva =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz