WBI spouští v ČR Microsoft Dynamics ERP v cloudu

Albert Ryba | 31.10.2011 | Aktuality, Cloud, Software | Žádné komentáře

Firma WBI Systems informovala, že spustí 1. listopadu 2011 cloudovou službu NAV Online, která má umožnit společnostem snížit a přesně plánovat náklady na provoz podnikového informačního systému. Ta je založena na nabídce cloudové verze ERP Microsoft Dynamics NAV a službu podle poskytovatele prý nejvíce ocení menší společnosti a začínající podnikatelé, pro které je pořízení takto robustního podnikového systému často ekonomicky nedostupné.

Nasazení cloudové služby NAV Online má přinést zákazníkům nejen snížení provozních nákladů, ale ušetří také na nákupu vlastního serveru, softwarových licencí a v neposlední řadě také na samotné implementaci informačního systému. Pro finanční ředitele podniků všech velikostí NAV Online kromě úspor přinese i jasné a předvídatelné plánování výdajů. Zároveň se tak podaří přesunout výdaje spojené s podnikovým informačním systémem z kapitálových investic do oblasti provozních nákladů.

Služba NAV Online společnosti WBI Systems je v České republice vůbec prvním cloudovým řešením podnikového systému Microsoft Dynamics NAV.

Služba je od počátku navržena tak, aby k jejímu zřízení nebylo zapotřebí asistence IT správce a její provoz zvládli i řadoví zaměstnanci. Například aktualizace systému na legislativní změny tak proběhne zcela automaticky bez nutnosti jakéhokoli zásahu. Před nasazením služby si mohou zákazníci službu NAV Online plně vyzkoušet v 30 denní bezplatné testovací verzi. Její součástí je i plnohodnotná technická podpora certifikovaných odborníků WBI. Zákazníci mohou také využívat školící videa o používání informačního systému NAV Online a navštívit pravidelné školení WBI ve svém technologickém centru v Říčanech u Prahy.

Detailní informace o službě NAV Online včetně hlavních výhod a možnosti třicetidenního testovacího provozu služby jsou k dispozici na www.navonline.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− tři = nula

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz