Workshop „SEO prakticky“ v Brně

Albert Ryba | 27.10.2011 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Agentura RobertNemec.com pořádá 15. listopadu v Brně další ze série svých workshopů s názvem „SEO prakticky“.

Zatímco klasická SEO (Search Engine Optimization) školení či kurzy bývají obvykle teoretická, agentura RobertNemec.com se soustředí na praxi a na konkrétní problémy.

V rámci workshopu budou účastníkům vysvětleny základní a pokročilé techniky optimalizace pro vyhledávače a budou řešeny problémy s konkrétními weby účastníků. Řešení problémů probíhá nejprve společně, následně si zájemci tyto postupy ozkouší sami a vše mají možnost konzultovat dokud vše nepochopí. Na workshopu se střídá obvykle více lektorů, kteří se věnují různým oblastem.

Workshop je koncipován jako interaktivní, což znamená, že přednášející celou dobu s účastníky diskutují, probírají problémy, kontrolují postupy a navrhují lepší řešení. Cílem je umět získané poznatky aplikovat v praxi na vlastním webu a docílit lepší optimalizace pro vyhledávače. Workshop se také liší oproti kurzům a školením menším počtem účastníků, kterých je maximálně sedm, díky čemuž je možnost se věnovat blíže konkrétním projektům. Na žádost může být workshop rozšířen i o další témata, jako PPC reklama, webdesign, SEO copywriting, marketingové nástroje, PR a další. Každý účastník také obdrží certifikát o absolvování.

Nejbližší termíny SEO workshopu jsou 15. listopadu v Brně na Jakubském náměstí 4 v zasedací místnosti agentury RobertNemec.com a následně také 16. listopadu v Praze v prostorách Jazykového Institutu na Národní 31.

Workshopy „SEO prakticky“ se konají v prostorách vybavených bezdrátovým Wi-Fi připojením k internetu, pracuje se na vlastních noteboocích účastníků. Délka je zhruba osm hodin.

Bližší informace o workshopu a registrační formulář najdete na adrese http://www.robertnemec.com/seo-workshop-skoleni-kurz/.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ čtyři = jedenáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz