CeBIT 2012 posílí téma eCommerce

Albert Ryba | 16.11.2011 | Aktuality, Ostatní | Žádné komentáře

Stále více zákazníků využívá pro vyhledávání informací o produktech internet a kupuje zboží nebo služby online. Na tento trvající trend online obchodu  reaguje veletrh CeBIT 2012 vlastním odborným fórem na téma eCommerce.

CeBIT 2012 proběhne v opět tradičně v německém Hannoveru v termínu 6. – 10. března. Partnerskou zemí letošního ročníku je tentokrát Brazílie.

Jako nová součást „Webciety – Internet Solutions“, stěžejní oblasti veletrhu CeBIT, dá fórum v hale č. 6 odpovědi na otázky týkající se celého procesového řetězce eCommerce. Obchodníci se tak kromě jiného dozví, co je důležité při volbě správného shopsystému a jaké marketingové online nástroje se nejlépe hodí pro oslovování zákazníků. Kromě toho experti představí nejvýznamnější trendy v oblasti eCommerce, jako je Mobile Commerce, Social Commerce, Couponing, Mobile Payment, TV-Shopping a Multi-Channel-Commerce. Jedním z témat fóra je také využívání videoaplikací Augmented Reality (AR) například pro virtuální zkoušení oděvů.

Souběžně s odborným fórem proběhne na veletrhu CeBIT 2012 také výstava na téma eCommerce. Vystavující firmy zde budou prezentovat řešení, která si budou moci návštěvníci „osahat“. Jako partnera bylo možno vedle Spolkového svazu Německého zásilkového obchodu poprvé získat iniciativu Hamburg@work.

Veletrh CeBIT 2012 příští rok také podruhé ve svojí historii poskytne podnikům z oblastí Output-Management a Managed Print Services vlastní výstavní prostor v hale č. 3. Vystavující podniky zde představí celé spektrum inovací v infrastruktuře tisku.“Park MPS měl jak u zúčastněných podniků tak u návštěvníků velmi dobrý ohlas. Společně s vystavovateli se nám podařilo vytvořit ústřední místo pro setkání branže tiskáren,“ řekl Frank Pörschmann, šéf veletrhu CeBIT ve veletržní správě Deutsche Messe. „Jsme přesvědčeni, že v příštích letech bude pokračovat úspěšná cesta této ještě mladé platformy. Už nyní je o prezentaci v MPS-Parku velký zájem. Svou účast v roce 2012 přislíbilo už nyní i několik nových vystavovatelů.“

Nově se chce CeBIT zabývat více než dosud tématem logistiky. Spolu s platformou „Logistics-IT“ chce poskytnout výrobcům logistického softwaru novou možnost prezentace v hale č. 5 formou společného stánku a fóra.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ jedna = tři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz