Eaton IPS 1.20 rozšiřuje správu napájecích zdrojů

Markéta Pastuchová | 29.11.2011 | Aktuality, Software | Žádné komentáře

Společnost Eaton uvolnila aktualizaci svého softwaru pro správu napájení Intelligent Power Software ve verzi 1.20. Tato aktualizace nově podporuje systémy s paralelními zdroji nepřerušeného napájení (UPS), správu redundantních napájecích zdrojů nebo také napojení na nejrozšířenější virtualizační platformy.

Eaton Intelligent Power Software (IPS) je založen na technologii Web 2.0 – webová aplikace tak slouží jako centrální platforma pro správu a monitorování systémů UPS (zdroje nepřerušeného napájení) a ePDU (vnitrostojanové rozvody elektrické energie).

IPS 1.20 se skládá ze dvou aplikací: První je Intelligent Power Manager, zajišťující monitorování a správu UPS a ePDU, druhou je pak Intelligent Power Protector, umožňující odstavení operačních systémů. Intelligent Power Manager poskytuje všechny důležité parametry jako je odebíraný proud, napájecí napětí a dobu zálohy, nastavené alarmové hlášení a další.

Nová verze softwaru přináší podporu pro UPS v paralelním provozu. V konfiguraci s více okruhy detekuje software Intelligent Power selhání elektrorozvodné sítě, rozvodného systému (ePDU) a stav záložních zdrojů UPS. Mezi další nové funkce patří například odstavení serverů, čímž dochází k přebrání role staršího nástroje Eaton PowerVision.

Nástroj je Intelligent Power Manager od Eatonu je navíc pro správu maximálně deseti zařízení z dispozici zdarma.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− jedna = tři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz