eM Client 3.5 rozšiřuje integraci s Gmailem, Facebookem a Skypem

Markéta Pastuchová | 16.11.2011 | Aktuality, Software | Žádné komentáře

Nová verze e-mailového klienta eM Client 3.5 přináší uživatelům podle slov výrobce přes 500 změn a vylepšení, které jim mají usnadnit komunikaci.

Nová kompletní synchronizace se službou Gmail od Googlu umožňuje nejen synchronizaci kalendáře a kontaktů, ale také úkolů a Gtalk. Další inovací je integrace Facebook chatu a import kontaktů, plná podpora a integrace Skype a také import z řešení MS Outlook, Outlook Express a Thunderbird.

„Nový eM Client 3.5 nabízí integrovaný Anti-Spam, výrazné zrychlení běhu aplikací a celý tým eM Client již nyní pracuje na nové verzi pro Windows 8. Pro konzervativní uživatele bude k dispozici standardní rozdělení rozhraní jako má Outlook, ale zároveň vyvíjíme univerzální Metro interface pro Windows 8 s možností ovládat vše bez klávesnice,“ prozradil k budoucímu vývoji a směřování produktu Jaroslav Javornický, ředitel společnosti eM Client.

Souhrn novinek eM Client verze 3.5:
- nová kompletní synchronizace se službou Gmail
- plná podpora Skype a jeho integrace
- nová integrace Facebook chat a import kontaktů
- nový import z MS Outlook, Outlook Express a Thunderbird
- integrovaný Anti-Spam
- výrazné zrychlení běhu aplikací
- přes 500 oprav a vylepšení

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět − = tři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz