Gopas DevCon 2011

Albert Ryba | 04.11.2011 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Počítačová škola Gopas a společnost Microsoft pořádají odbornou vývojářskou konferenci Gopas DevCon 2011. Tato konference, označovaná někdy také za mladší sestru TechEdu, představí v sérii pěti přednášek žhavé novinky, které Microsoft oficiálně představí až v příštím roce. Gopas DevCon 2011 proběhne 1. prosince 2011 v prostorách Multiplexu CineStar v Praze na Černém Mostě.

Hlavními tématy na konferenci Gopas DevCon 2011  budou novinky v .Net Framework, Visual Studio a SQL Server z pohledu vývojáře na platformě Microsoft. Těšit se tedy můžete na ASP.Net 4.5, Mango, Denali nebo VS vNext. Přestože se jedná v řadě případů o novinky oficiálně Microsoftem uváděné až v příštím roce, na konferenci Gopas DevCon 2011 se s nimi budou moci účastníci seznámit již na začátku prosince.

Kromě série přednášek bude návštěvníkům podle slov pořadatele k dispozici také catering po celou dobu akce, dostatek parkovacích míst a spolehnout se mohou i na dobré dopravní spojení MHD (metro B, Černý Most). Více informací včetně programu konference najdete na www.devcon.teched.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− dva = pět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz