Kentico CMS 6 rozšiřuje vhled do on-line marketingu

Albert Ryba | 09.11.2011 | Aktuality, Internet a služby, Software | Žádné komentáře

Firma Kentico Software novou verzi programu Kentico CMS 6 a představila novou produktovou řadu Kentico Enterprise Marketing Solution (EMS) i českým firmám. Nová verze 6 uživatelům nabízí rozšíření stávající platformy pro správu obsahu webových stránek (CMS) o funkcionalitu oblasti Customer Experience Management.

„Kentico CMS 6 je pro nás nejen nejdůležitější verzí tohoto programu v dosavadní historii firmy, ale zároveň i obrovským krokem k našim zákazníkům. Se systémem Kentico CMS 6 získají naši klienti on-line přístup ke skupině vlastností z oblasti Customer Experience Managementu a díky prvkům programu, jako je například řízení kampaní, A/B a multivariantní testování, personalizace obsahu, segmentace návštěvníků a hodnocení jejich kvality (lead scoring) či e-mail marketing, získají mocný nástroj on-line marketingu,“ říká ředitel a zakladatel Kentico Software Petr Palas.

Novinkou právě vycházející produktové řady Kentico Enterprise Marketing Solution je zmíněné integrované řešení Customer Experience Management (CXM), které je zaměřené na středně velké firmy a velké korporace. Díky této funkci mají společnosti přístup k analýzám jejich marketingových aktivit, a mohou tak dosahovat měřitelných marketingových výsledků. Na rozdíl od ostatních srovnatelných produktů poskytuje Kentico EMS podle slov výrobce kompletní a plně integrovanou sadu nástrojů pro marketéry, kteří potřebují rychle rozjet své kampaně, získávat užitečné a relevantní údaje a zvýšit tak návratnost svých investic.

Trial verze Kentico CMS 6 a Kentico EMS jsou dostupné ke stažení na adrese http://www.kentico.com/Download-Demo

Více informací o systému Kentico CMS 6 najdete na http://www.kentico.com/Kentico6

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ jedna = pět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz