Kerio Connect 7.3 přichází s podporou iOS 5

Markéta Pastuchová | 08.11.2011 | Aktuality, Internet a služby, Software | Žádné komentáře

Společnost Kerio Technologies dnes oznámila vydání Kerio Connect 7.3, nejnovější verze serveru pro komunikaci a spolupráci, s funkcemi, jako je správa elektronické pošty, kontaktů a kalendářů. Díky podpoře platforem Windows, Mac OS X, Linux, VMware a Parallels lze Kerio Connect provozovat v téměř libovolné lokální síti nebo privátním cloudu.

Kerio Connect 7.3, který je alternativou k produktům Microsoft Exchange a Google Apps, nejen poskytuje zaměstnancům možnost přístupu ke svým poštovním účtům z libovolného chytrého telefonu nebo e-mailového klienta, ale firmám samotným umožňuje zvolit si místo, kde budou svou elektronickou poštu uchovávat.

Nová verze Kerio Connect 7.3 nabízí tyto hlavní funkce:

Podpora systému iOS 5
Jednodušší a rychlejší nastavení pošty, kalendářů a kontaktů na zařízeních s iOS díky novému konfiguračnímu profilu. Uživatelé s operačním systémem iOS 5 na novém iPhone 4S nebo iPad mohou ocenit výhody nové správy kalendářů, synchronizace úkolů a šifrovacích funkcí.

Kerio Outlook Connector pro 64-bitový Microsoft Outlook
Uživatelé upřednostňující pro správu pošty a kalendářů Microsoft Outlook mohou s novým Kerio Outlook Connectorem používat 64-bitové verze Microsoft Outlook a Microsoft Office.

Zjednodušené šifrování pošty
Kerio Connect také oproti předchozí verzi zjednodušuje proces posílání šifrovaných zpráv z desktopových klientů i chytrých telefonů. Již není třeba, aby si uživatelé před posláním zabezpečeného nebo digitálně podepsaného e-mailu vyměňovali veřejné šifrovací klíče.

Kerio Connect 7.3 také obsahuje vestavěný antispam, zálohování, archivaci a nabízí rovněž integrovaný antivirus.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ osm = devět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz