Mezinárodní Masarykova konference pro doktorandy a mladé vědce

Markéta Pastuchová | 05.11.2011 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Ve dnech 12. až 16. prosince proběhne elektronická konference MMK 2011 (Mezinárodní Masarykova konference) určená pro doktorandy a mladé vědecké pracovníky. Ta přináší jak studentům doktorských studijních programů tak i ostatním zájemcům a pracovníkům prostor pro prezentaci výsledků výzkumu, možnost navázání spolupráce a předání kontaktů.

Mezinárodní Masarykova konference MMK 2011 probíhá v reálném čase na internetových stránkách www.mmk.econference.cz a registrovaní účastníci zde mají možnost prezentovat aktuální vědecké a výzkumné výsledky, navázat spolupráci na akademické i firemní úrovni, informovat o aktuálních trendech a stavech firemních projektů, komunikovat s registrovanými účastníky, navázat aktivní akademické i obchodní styky či konfrontovat své výsledky a názory s odborníky z různých oborů, pracovišť a firem.

Přínosem elektronické konference je její nesvázanost s konkrétním místem a tím pádem i není potřeba nikam dojíždět a nemá ani specifické časové nároky na účastníky, probíhá nonstop po celý jeden kalendářní týden. Účastníci se mohou libovolně seznámit s příspěvky dle svého zaměření a o nich dále diskutovat a lze také snadno získat kontakty na všechny účastníky konference a s nimi být ve spojení v reálném čase.

Tématické okruhy Mezinárodní Masarykovy konference jsou:
- Podnikové řízení
- Marketing a obchod
- Ekonomie a podniková ekonomika
- Veřejná správa
- Finance a účetnictví
- Psychologie, sociologie a pedagogika
- Průmyslové inženýrství
- Informatika a informační technologie

Nejlepší příspěvek v každé z organizovaných sekcí bude programovým výborem oceněn věcnými cenami. Anglicky psané příspěvky budou dále předány redakční radě časopisu AD ALTA: Journal of Interdisciplinary Research, vybrané příspěvky zde budou dále publikovány.

Čestným hostem konference MMK 2011 je profesor John Hilles z anglického institutu CASSE. Jedním z mediálních partnerů je i web ICT manažer. Detaily o akci s možností přihlášení svého příspěvku najdete na adrese http://www.mmk.econference.cz/vitejte_na_konferenci_mmk_cs.html.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ pět = jedenáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz