Software AG představuje cloudový balík nástrojů pro řízení procesů, SOA a integraci

Markéta Pastuchová | 09.11.2011 | Aktuality, Cloud, Podniková infrastruktura, Software | Žádné komentáře

Společnost Software AG oznámila, že uvolnila své nejnovější řešení pro cloudové technologie s názvem Cloud Ready. Už dříve v tomto roce Software AG poodkryla svou strategii pro cloudy, včetně vize „extremní spolupráce“, která má pomoci překlenout tradiční bariéry při spolupráci obchodu a IT. Řešení nabízí Cloud Ready nabízí podle výrobce komponenty pro návrh a řízení procesů, servisně orientovanou architekturu (SOA) a integraci s cloudy s cílem urychlit zlepšování byznys procesů při ještě nižších nákladech.

Flexibilita je také zachována v podpoře různých typů cloudů. Software AG Cloud Ready kombinuje modely nasazení ve veřejných i privátních cloudech nebo model pro běh on-premise (vlastní prostředky). S využitím certifikovaných platforem, jako jsou Amazon EC2 nebo VMware, pro produkty řad ARIS a webMethods mohou uživatelé rozběhnout svá vývojová, testovací nebo produkční prostředí v cloudu, což urychluje čas zavádění a umožňuje čerpání kapacit dle skutečných potřeb. Uživatelé nástrojů ARIS mají další výhodu v možnosti spolupráce při návrhu a simulaci i během publikační a monitorovací fáze projektů transformace procesů.

V plánu vývoje, který se řídí strategií společnosti Software AG pro cloudové technologie, jsou další funkcionality pro spolupráci, které doplní základní nabídku. Nová, na webových technologiích založená, platforma pro spolupráci při využití technologií sociálních sítí překlene mezeru mezi tradičními nástroji pro automatizaci byznys procesů (Business Process Automation, BPA) a řízení byznys procesů (Business Process Management, BPM). Nové interaktivní funkcionality umožní virtuálním týmům spolupracovat bez ohlednu na to, kde se zrovna nacházejí.

S možností nasazení tohoto nového balíku nástrojů pro spolupráci jak v on-premise, tak cloud prostředích se podle zástupců Software AG podpoří týmový vývoj i týmové řízení procesů, protože každý účastník bude mít neustále přístup ke všem relevantním datům a modelům projektu. Členové týmu budou moci snadno pozvat ostatní ke spolupráci, aby si způsobem vyměňovali informace a pomohli tak s inovacemi projektu.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


čtyři − = tři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz