Vodafone nabízí neomezený tarif za 1490 Kč

Albert Ryba | 01.11.2011 | Aktuality, Mobilita | Žádné komentáře

Vodafone v rámci speciální limitované edice tarifů nabídne do konce roku zatím nejvýhodnější neomezený tarif na českém trhu. Za 1490 korun zákazníci získají neomezené volání, neomezené SMS a Internet v mobilu naplno. U nejpopulárnějších tarifů Vodafone zdvojnásobí počet volných minut.

Mezi další novinky patří rozšíření dostupnosti mobilního internetu. Noví uživatelé mobilního internetu od Vodafonu jej navíc budou moci o víkendech využívat až do konce ledna zdarma a stávající zákazníci s měsíčními datovými tarify budou mít k dispozici u svého tarifu dvojnásobný objem dat (FUP).

Stejně jako jsme před třemi lety naší vánoční nabídkou výrazně přispěli k masovému používání internetu v mobilu, chceme letos zákazníky inspirovat k tomu, aby využívali své chytré telefony naplno,“ říká marketingový ředitel pro firemní zákazníky Vodafonu David Duroň.

Z průzkumů vyplývá, že 60 procent lidí nevyužívá svůj chytrý telefon naplno a my jim to chceme umožnit. Proto jim dáváme jako dárek aplikace, které z mobilu dokáží udělat například navigaci, dětskou chůvičku nebo herní konzoli. Každý si to teď může vyzkoušet díky aplikacím i internetu zdarma a dvojnásobnému FUP. Ti, kdo ještě nemají chytrý telefon, na něj mohou získat štědrou dotaci,“ dodává marketingový manažer Michal Markoš.

Vodafone dále slibuje během listupadu slevy na smartphony ve výši až 2 000 Kč, například HTC Wildfire S při  minimální měsíční útratě 777 Kč nabízí za 77 Kč, Samsung Galaxy Ace při minimální měsíční útratě 777 Kč za 577 Kč nebo Samsung Galaxy S II při minimální měsíční útratě 777 Kč za 7 977 Kč.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


čtyři + = dvanáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz