WBI KnowIT 2011: Servery a služby Microsoftu

Albert Ryba | 27.11.2011 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Během prosince proběhnou v Říčanech u Prahy tři dvoudenní setkání IT specialistů WBI KnowIT 2011. Setkání jsou naplánována na termíny 15.-16. prosince, dále na 19.-20. prosince a také na 28.-29. prosince 2011, aby si zájemci mohli vybrat ten, který jim nejlépe vyhovuje.

WBI KnowIT 2011 je zaměřeno na možnost diskutovat o aktuálních tématech spojených s podnikovými řešeními Microsoftu, jako je například klientská a serverová virtualizace, chystaný Windows Server 8, SharePoint 2010, SQL Server 2012, TMG 2010, System Center, Office 365 a licencování a další. Této problematiky se budou týkat i odborné přednášky lektorů společnosti WBI Systems. Konkrétně zde má proběhnout dvacet odborných přednášek, praktická cvičení Hands-On-Labs, diskusní kluby Ask-The-Experts naplněné informacemi o správě, implementaci a využití Microsoft serverů a služeb.

Přednášky a diskuze jsou pak doplněny zábavnými aktivitami jako například turnajem v kulečníku, stolním fotbalem, Xboxem s Kinectem či ledničkou plnou alko i nealko piva a nápojů. Pořadatel slibuje minimum slidů a maximum praktických ukázek.

Více informací a kompletní seznam přednášek naleznete na webu WBI Systems. Veškeré materiály jsou v ceně kurzu.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět + devět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz