Bezplatné fakturační řešení iDoklad je k dispozici i pro smartphony

Albert Ryba | 01.12.2011 | Aktuality, Mobilita, Software | Žádné komentáře

Společnost Cígler Software představila ve spolupráci s Microsoftem nový způsob využití své cloudové aplikace iDoklad určené pro on-line fakturaci. Řešení na platformě Windows Azure je nyní k dispozici v plném rozsahu i v mobilní verzi, ovšem jen pro smartphony s operačním systémem Windows Phone 7. Výrobce sice podle informací na svojí facebookové stránce nevylučuje v budoucnu i verze pro další platformy jako Android či iOS, ale nejprve chce počkat, jaký úspěch bude mít právě na platformě Windows Phone 7.

Tento postup je „zajímavý“ zejména proto, že výrobci obvykle nabízejí svoje řešení nejprve pro platformy, které mají ten největší podíl na trhu a nikoliv nejmenší, takže lze předpokládat, že v případě iDokladu za tímto krokem stojí jiné zájmy. Řešení je podle společnosti Cígler Software vhodné jak pro živnostníky, tak pro manažery větších firem.

První fakturu i s veškerým nastavením je údajně možné vystavit do dvou minut od první návštěvy a bezplatné registrace na stránkách www.idoklad.cz. Samozřejmostí je možnost nastavení individuálního vzhledu, definice cen v ceníku, kontakty v adresáři a neocenitelná možnost vkládání naskenovaného podpisu a razítka. Faktury ze služby iDoklad lze také přímo importovat do systému účetních programů Money S3 nebo Pohoda a dále s nimi pracovat.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm − = pět

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz