IT Security for the Next Generation

Albert Ryba | 21.12.2011 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Ve dnech 17. až 19. února 2012 proběhne v prostorách Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy v Praze konference IT Security for the Next Generation, která je koncipována i jako soutěž příspěvků na téma kyberbezpečnosti.

Akce je určena primárně pro studenty bakalářských, magisterských i doktorských programů a pořadatelem je společnost Kaspersky Lab, která účastníkům platí i veškeré náklady na dopravu spojené s konferencí. Ti tak budou mít možnost přijít do kontaktu se světem profesionální IT bezpečnosti a případně i realizovat svůj vědecký potenciál.

Konference má sloužit jako platforma pro získání kontaktů s experty, zlepšení znalostí a dovedností účastníků v oblasti bezpečnosti, získání nového pohledu na věc, získat praktické znalosti či zkušenost z mezinárodního prostředí. Studenti mohou také přihlašovat svoje příspěvky, které budou zveřejněny na webu www.kaspersky.com a autoři těch nejlepších je budou moci prezentovat i na dalších univerzitách, které konference v příštím roce navštíví.

Bližší informace najdete na adresách http://www.kaspersky.com/educational-events/it_security_conference_2012 či http://www.facebook.com/KasperskyConference.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


osm + = šestnáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz