IT-Trans: Mezinárodní konference a veletrh IT pro veřejnou dopravu

redakce | 08.12.2011 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

V polovině února příštího roku, konkrétně od 15. do 17. 2. 2012, bude německé Karlsruhe po dvou letech opět hostit mezinárodní konferenci s veletrhem informačních technologií pro veřejnou dopravu IT-Trans.

IT-Trans si přes svou krátkou historii dokázal vybudovat pozici informační a komunikační platformy branže a nabízí tak ideální příležitost pro výměnu zkušeností a nápadů k dalšímu rozvoji. Akci podporují národní dopravní asociace Německa, Rakouska, Švýcarska, Francie a Itálie.

Druhý ročník mezinárodního veletrhu IT-Trans spojeného s konferenčním programem si nenechalo ujít na 1 300 návštěvníků z více než šedesáti zemí a svá nejnovější IT-řešení a produkty určené pro veřejnou dopravu loni prezentovala stovka uznávaných firem i organizací z více než dvaceti zemí.

Mezi aktuálními tématy nechyběly elektronické jízdenky, informační systémy pro cestující, vysokofrekvenční bezdrátová komunikace (NFC) či bezpečnostní řešení. Vystavovatelé byli s průběhem veletrhu velmi spokojeni. Navázali cenné zákaznické i partnerské kontakty. Příští setkání předních výrobců, vývojářů a dodavatelů IT řešení pro veřejnou dopravu s odbornou veřejností se uskuteční v moderním konferenčním centru a veletržním areálu Karlsruhe, který disponuje dvakrát větší výstavní plochou a je tak předpokladem pro další rozvoj úspěšně etablované akce.

Integrované odbavovací systémy, plánování jízdních řádů, smartkarty, reklama a relaxace v dopravních prostředcích či systémy pro městská kola jsou jen namátkovými tématy třetího ročníku mezinárodního veletrhu IT-Trans, který se uskuteční v únoru 2012.

I vaše firma má možnost si zajistit účast na mezinárodním setkání předních výrobců, vývojářů a dodavatelů IT řešení pro veřejnou dopravu a odborné veřejnosti. Vybavený stánek o rozloze 9 metrů čtverečních včetně montáže přijde na 3366 Eur.

Bližší informace naleznete na www.it-trans.org. Mediálním partnerem veletrhu je i web ICT manažer.

S případnými dotazy se obracejte na oficiální zastoupení veletrhu IT-Trans v České republice, firmu Naveletrh s.r.o., na adrese info(zavináč)naveletrh.cz.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dva + = šest

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz