Konference a soutěž Student EEICT 2012

Albert Ryba | 28.12.2011 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Fakulta elektrotechniky a komunikačních technologií a Fakulta informačních technologií VUT v Brně pořádá studentskou soutěž  Student EEICT 2012.

Cílem soutěže má být podle pořadatelů podpořit technickou tvůrčí činnost studentů obou fakult. Nejlepší práce budou ohodnoceny finančními odměnami, dary sponzorů a vítězné příspěvky z jednotlivých doktorských sekcí budou publikovány v recenzovaných odborných časopisech Electroscope a TZB-info, které jsou vedeny v seznamu Rady pro vědu, výzkum a inovace.

S technickým projektem na libovolné téma z oblasti elektrotechniky, komunikační techniky, biomedicínského inženýrství a informačních technologií se může do soutěže přihlásit každý student FEKT nebo FIT a zájemci o studium na těchto fakultách z řad středoškoláků. Ti ze středoškoláků, kteří uspějí se svým příspěvkem v soutěži, pak budou přijati do řádného denního studia v jakémkoli bakalářském studijním programu bez přijímacích zkoušek.

Odevzdat soutěžní příspěvek je potřeba do 5. března 2012, finále pak proběhne ve čtvrtek 26. dubna 2012 v budově Technická 10 v areálu VUT Pod Palackého vrchem v Brně. Detailní harmonogram najdete na adrese http://www.feec.vutbr.cz/EEICT/2012/harmonogram.html.

Detaily o soutěžních kategoriích, formálních náležitostech a pokyny pro vypracování a nároky na formální náležitosti příspěvků najdete na adrese http://www.feec.vutbr.cz/EEICT/2012/vyhlaseni.html.

Odborným garantem soutěžní konference je CzechInvest. Mediálním partnerem je i web ICT manažer.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − osm =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz