Konference Datová centra

Albert Ryba | 19.12.2011 | Události | Žádné komentáře

Ve dnech 28. a 29. února 2012 proběhne v Praze v hotelu Amarilis konference Datová centra s podtitulem optimalizace, řízení a bezpečnost, kterou připravil Institute for International Research.

Jak již název napovídá, konference se bude věnovat problematice související s budováním, řízením a optimalizací datových center. Zaměří se na klíčové úkony provázející plánování a konsolidaci. Bude zde diskutováno i aktuální téma optimalizace non-IT infrastruktury – chlazení a power management. Dozvíte se také, jak spolehlivě chránit a uchovávat firemní data a také to, co do profesionálního IT prostředí vnáší virtualizace či cloud computing. Konference se dále zaměří i na řízení kritických situací a plán business continuity.

V návaznosti na konferenci Datová centra se dále pak v hotelu Amarilis uskuteční 1. března i odborný workshop s názvem Dokonalá SLA smlouva.

Na akci se setkají IT ředitelé, manažeři, správci sítí, specialisté IS, architekti IT projektů, konzultanti, vedoucí datových centra či vedoucí oddělení bezpečnosti dat.

Jedním z mediálních partnerů odborné konference Datová centra je i web ICT manažer.

Bližší informace, včetně kompletního programu, referencí a přihlášky najdete na adrese http://www.konference.cz/akce/detail-2414-Datova-centra/

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − tři =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz