Red Hat představil řešení pro ukládání a správu nestrukturovaných dat

Albert Ryba | 13.12.2011 | Aktuality, Software | Žádné komentáře

Red Hat Storage Software Appliance je nové integrované řešení pro ukládání a správu nestrukturovaných dat v podnikovém prostředí.

Začátkem října tohoto roku oznámil Red Hat akvizici společnosti Gluster, která se věnuje open source řešením pro ukládání a správu nestrukturovaných dat. Nový produkt vzniklý díky této akvizici přináší funkce pro správu úložišť s nestrukturovanými daty.

Red Hat Storage Software Appliance vychází z produktů GlusterFS 3.2 a Red Hat Enterprise Linux (RHEL) 6.1. Toto softwarové řešení má umožnit podnikům vyřešit problémy s fyzickým ukládáním dat prostřednictvím virtualizace, standardizace a škálovatelnosti na vyžádání. Zároveň podle výrobce zvyšuje flexibilitu, výkonnost a kvalitu, což jsou aspekty potřebné pro úspěšné fyzické i cloudové nasazení v podnikovém open source prostředí.

Novinka má být vhodným řešením pro organizace s velkými nároky na úložiště a na různorodou práci například s digitálními médii a sítěmi pro doručování obsahu (CDN – content delivery networks), pomocná datové úložiště, sdílení souborů, zálohování a archivaci.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ tři = dvanáct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz