Telekomunikácie SR 2012

Albert Ryba | 19.12.2011 | Události | Žádné komentáře

Ve dnech 24. a 25. ledna 2012 proběhne v Austria Trend Hotelu Bratislavě 10. výroční konference Telekomunikácie SR, kterou připravil Institute for International Research. Ta bude mít za cíl dát odpovědi na aktuální výzvy na telekomunikačním trhu a přinést vhled do akutních problémů.

Letošními tématy budou například aktuální změny v regulaci, zákon o elektronických komunikacích, novinky v nabídce pro rezidentní i korporátní zákazníky či například trendové otázky stírání hranic mezi odvětvím elektronických komunikací a ostatními sektory či korelace rozvoje broadbandu s rozvojem pevných a mobilních sítí. Diskutovat se bude ale i o dalších tématech spojených s telekomunikačním trhem.

Na akci se setkají generální ředitelé, ekonomičtí, obchodní, marketingoví a finanční ředitelé, podnikoví stratégové, techničtí ředitelé, vedoucí oddělení sítí a komunikačních systémů či právníci z oblasti telekomunikací a další specialisti na telekomunikace z poradenských firem.

Jedním z mediálních partnerů odborné konference Telekomunikácie SR 2012 je i web ICT manažer.

Bližší informace, včetně kompletního programu, referencí a přihlášky najdete na adrese http://www.konference.cz/akce/detail-2393-TELEKOMUNIKACIE-SR-2012/

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


šest + čtyři =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz