Tieto bude v cloudu nabízet řešení Microsoftu

Albert Ryba | 19.12.2011 | Aktuality, Cloud | Žádné komentáře

Společnosti Tieto a Microsoft informovaly, že se dohodly na rozšíření vzájemné spolupráce, která umožňuje Tieto nabízet cloudová řešení produktivity a firemní komunikace. Cloudové služby Tieto Enterprise Productivity Suite, zahrnující podniková řešení Microsoftu, budou poskytovány prostřednictvím datových center společnosti Tieto ve Finsku a Švédsku.

Cloudové služby Tieto vychází z produktů Microsoft SharePoint Server 2010, Microsoft Exchange Server 2010, Microsoft Lync 2010 a Windows Server se systémem Hyper-V a řešením System Center, doplněných o další systémy Tieto pro podniková řešení produktivity, komunikace a spolupráce.

Zákazníci společnosti Tieto díky tomu mají podle slibů provozovatele údajně získat jistotu dostatečné flexibility při vytváření strategie přechodu na cloudové řešení a vysoké možnosti správy a zabezpečení dat včetně lokálních datových center. Toto řešení má také představovat způsob zajištění produktivity podniku – s výhodami cloud computingu i s plnou flexibilitou (jež je obvykle typická pro řešení provozovaná přímo v rámci firemní infrastruktury) a v souladu s požadavky norem.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


pět + pět =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz