Konference Virtualizace 2012

redakce | 15.12.2011 | Aktuality | Žádné komentáře

1. března 2012 proběhne v pražském hotelu Diplomat další ročník prestižní odborné konference Virtualizace.

Kdo dnes ve firemním prostředí nepoužívá virtualizaci a cloudové technologie, ztrácí podle názorů mnoha expertů výraznou konkurenční výhodu. Virtualizace organizacím umožňuje osvobodit se od hardwaru, snadno měnit topologii sítě, optimalizovat rozložení zdrojů, propojovat dříve nepropojitelné systémy a podobně. Ač jsou principy virtualizace známé již desítky let, jedná se o jednu z klíčových technologií současné době. Cílem konference Virtualizace 2012 je seznámit účastníky s technologickými novinkami i všemi možnostmi, které její nasazení nabízí.

V rámci programu konference budou představena technická i organizační řešení virtualizovaných systémů, diskutované reálné problémy spojené s implementací a používáním virtualizace, budou zde prezentovány rady na propojení s cloudovým prostředím a také jaký typ cloudu je vhodným řešením pro vaši firmu. Představeny budou také případové studie, bude se řešit otázky spojené s licencemi, otevřenými řešeními či třeba využití virtualizace v datových úložištích.

Akce je určena zejména pro administrátory, správce sítí, management, ekonomické ředitele a vedoucí IT oddělení (CIO). Mediálním partnerem akce je i web ICT manažer.

Bližší informace o programu, které budou průběžně aktualizovány, o možnostech registrace a či další údaje o konferenci najdete na adrese http://www.konferenceit.cz/html/virtualizace-2012.html.

Aktualizace 2. února 2012: Letošní ročník prestižní odborné konference Virtualizace, který měl proběhnout 1. března, se přesouvá na listopad, o konkrétním termínu vás budeme včas informovat.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ tři = čtyři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz