Canon zrychluje přenosné skenery imageFormula

Albert Ryba | 11.01.2012 | Aktuality, Hardware | Žádné komentáře

Canon Europe představil svůj nový skener imageFormula P-215 určený pro malé a domácí kanceláře a pro profesionály, kteří pracují na dálku. Ten má být údajně nejrychlejším skenerem napájeným přes USB. Skener je kompatibilní s operačními systémy pro Mac a PC a podporuje mobilní práci s možností skenovat přímo do cloudových aplikací, jako jsou GoogleDocs, Evernote a SharePoint.

imageFormula P-215 umožňuje skenovat až 15 stran za minutu a skenovat při jednom průjezdu obě strany. Skener obsahuje automatický podavač až na 20 listů papíru, což šetří cenný čas při skenování vícestránkových dokumentů.

P-215 lze díky vestavěnému softwaru CaptureOnTouch Lite začít používat bez nutnosti instalace dalších ovladačů nebo softwaru. P-215 obsahuje také ISIS/TWAIN ovladače pro uživatele Windows a ovladač TWAIN pro uživatele Mac pro standardní připojení a kompatibilitu s různými aplikacemi.

Skener obsahuje i speciální podavač karet pro skenování tlustých plastových ID a embosovaných karet, což se může hodit v odvětvích, jako například pojišťovnictví a finanční služby, kde je doklad o ID vyžadován při registraci nových klientských účtů a uzavírání obchodů. Skener R-215 má optické rozlišení až 600 dpi a pokročilé funkce pro zpracování obrazu, jako jsou automatická detekce velikosti stránky, automatické vyrovnání zešikmení, automatická orientace textu a detekce barvy. Je také dodáván s řadou softwarových aplikací (například CaptureOnTouch) pro lepší zpracování obrazu a skenování do různých formátů, jako jsou PDF, PDF/A, TIFF, JPEG a PowerPoint.

Firemní IT oddělení a nezávislí výrobci softwaru mohou vytvořit vlastní způsob připojení k firemnímu řešení a workflow díky vývojářskému softwaru (Software Development Kit – SDK), který je k dispozici pro CaptureOnTouch i CaptureOnTouch Lite.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dva + = sedm

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz