Infor10 PLM Process má zrychlit výrobu a inovace

Albert Ryba | 05.01.2012 | Aktuality, Software | Žádné komentáře

Společnost Infor ohlásila inovovanou verzi řešení pro řízení životního cyklu produktu v segmentu procesní výroby Infor10 PLM Process (Optiva). Tato aplikace nové generace využívá funkcionality Infor10 ION a Infor10 Workspace, jež nabízejí uživatelům jednotný vzhled své pracovní obrazovky a flexibilní middleware propojující všechny podnikové aplikace do jednotného systému.

Řešení Infor10 PLM Process poskytuje podnikům možnost dalšího rozšíření prostřednictvím integrace s dalšími aplikacemi Infor a řešeními třetích stran, nabízí ukládání skriptů v nově vytvořené knihovně a eliminuje potřeby modifikovat či přepracovávat upgradované systémy. Kromě toho, řešení PLM Process je nyní možné integrovat s různými aplikacemi SAP prostřednictvím integrační platformy Infor10 ION, což má poskytnout lepší konektivitu, monitoring podnikových procesů, sdílení dat a lepší workflow a spolupráci napříč celou společností.

Mezi hlavní novinky Infor10 PLM Process patří:
•    Integrační schopnosti Infor10 ION a uživatelské prostředí Infor10 Workspace k propojení aplikací do jednotného systému, který má zjednodušit a zefektivnit podnikové procesy. A to díky přímému uživatelskému přístupu ke všem relevantním datům v reálném čase s cílem dosáhnout rychlejšího a kvalifikovanějšího rozhodování.
•    V mnoha případech mohou výrobci ze segmentu procesní výroby, kteří provozují aplikace SAP, využít předpřipravené integrace řešení PLM Process prostřednictvím Infor10 ION, otevřené a odlehčené middlewarové platformy poskytující součinnost a řízení podnikových procesů mezi různými Infor a non-Infor aplikacemi.
•    Funkcionalita postavená na webovém klientovi je podle výrobce navržena pro rychlejší a jednodušší nasazení a okamžitý přenos informací s cílem vytvořit efektivní komunikaci mezi uživateli a dodavateli k dosažení vyšší produktivity v prostřední distribuovaných či globálních organizací.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


+ čtyři = třináct

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz