Nástroje JD Edwards EnterpriseOne Tools 9.1 s vylepšeným reportingem, správou i rozhraním

Albert Ryba | 23.01.2012 | Aktuality, Software | Žádné komentáře

Společnost Oracle uvádí novou verzi nástrojů JD Edwards EnterpriseOne Tools 9.1. Ta přináší aktualizované uživatelské rozhraní, pokročilou funkcionalitu pro reporting a vylepšení určená pro správce IT.

Oracle JD Edwards EnterpriseOne je komplexní ERP systém, resp. sada integrovaných podnikových aplikací. Navíc nabízí i plnou podporu pro platformu Apple iPad. Nástroje JD Edwards EnterpriseOne Tools mají za úkol pomáhat zákazníkům zvyšovat hodnotu tohoto ERP systému – jde o komplexní sadu pro optimalizaci instalací, aktualizací a správy softwaru.

Nástroje JD Edwards EnterpriseOne Tools se dají škálovat a používat nezávisle na platformě. S těmito nástroji interagují všichni uživatelé tohoto ERP systému při pokládaní dotazů, tvorbě reportů i provádění transakcí. Nová verze proto představuje přínos nejen pro správce, ale pro všechny uživatele systému.

Mezi hlavní vylepšení ve verzi JD Edwards EnterpriseOne Tools 9.1 patří:
-    Optimalizované uživatelské rozhraní: konfigurovatelná vstupní stránka, nové možnosti nabídek, aktualizované mapy procesů. Rozhraní založené na webovém prohlížeči získalo moderní vzhled, zjednodušen je výběr dialogů a přístup k často používaným aplikacím.
-    Nové funkce pro reporting: pokročilá tvorba dotazů pro koncové uživatele pomáhá v přístupu k datům potřebných pro kvalifikované rozhodování. Uživatelé mohou  zobrazit stav a výstup reportů pomocí rozbalovacího menu. Vestavěný nástroj Oracle BI Publisher umožňuje vytvářet reporty o objemu větším než 2 GB.
-    Vylepšené funkce pro správce IT: ve spojení s nástrojem Oracle Enterprise Manager umožňuje JD sada Edwards EnterpriseOne Tools administrátorům definovat limity pro využití paměti. Nástroje proaktivně monitorují procesy běžící na serveru JD Edwards a upozorňují na možné problémy.  Výsledkem je mj. vyšší stabilita systému.
-    Další vylepšení zahrnují zjednodušenou podporu pro prostředí založené na clusterech, zvýšenou škálovatelnost a stabilitu.

Nástroje jsou navrženy tak, aby byly zpětně kompatibilní, takže zákazníci se systémem JD Edwards EnterpriseOne verze 9 mohou nasadit JD Edwards EnterpriseOne Tools 9.1, aniž by bylo třeba upgradovat ostatní aplikace. Hodnotu ERP systému tak lze snadno zvýšit bez nutnosti zasahovat do stávajících obchodních procesů. Nástroje JD Edwards EnterpriseOne Tools 9.1 budou kompatibilní také s připravovanou sadou JD Edwards EnterpriseOne Applications 9.1.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − osm =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz