Webinář o novinkách v PLM softwaru NX 8 CAM

Albert Ryba | 24.01.2012 | Aktuality, Události | Žádné komentáře

Siemens PLM Software, samostatná jednotka divize Siemens Industry Automation, ohlásila novou platformu pro setkávání profesionálů v oblasti PLM řešení formou bezplatných webinářů.

První z cyklu webinářů, který bude zaměřen na PLM řešení NX 8 CAM, proběhne 9. února od 10 hodin a potrvá jednu hodinu. Webinář bude zaměřen na novinky v řešení NX 8 CAM a bude mít za cíl seznámit účastníky s vylepšeními v počítačově podporovaném obrábění jak v oblasti strojírenství, tak i ve sféře výroby nástrojů.

NX  8 CAM obsahuje taková vylepšení, jako například převod 3-osé dráhy nástroje na 5-osou, frézování lopatkových kol, automatizované programování, nové tvary frézovacích nástrojů, dílenskou dokumentaci či pokročilou simulaci řídicích systémů Sinumerik.

Bližší informaci a registrační formulář najdete na webu společnosti Siemens.

Zástupci Siemens PLM Software slibují, že podobné webináře budou nyní pořádány pravidelně a v blízké době se chystá například téma Virtual NC Controller Kernel (VNCK).

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


dva + = deset

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz