Aby vás bylo vidět

Komerční článek | 01.02.2012 | Aktuality | Žádné komentáře

Ready made sro si volí zejména zahraniční investoři, kteří se rozhodnou, že si na území našeho státu vytvoří menší pobočku své firmy. Takto získají podnikání na území státu ihned a nemusí vystupovat jako zahraniční společnost, ale působí jako dceřiná firma, zda pobočka zahraniční firmy. Mnozí zahraniční podnikatelé při koupi ready made společnosti využijí další službu, kterou je služba virtuální kanceláře. Zahraniční právnické a fyzické osoby, které zde potřebují jen adresu na přijímání pošty, kontakt s veřejností, telefonní a faxové číslo. Co se domácích podnikatelů týká, nejpočetnějšími klienty jsou malí a střední podnikatelé, úplně malé firmy, často jde o jednotlivce. Pak jsou to advokáti, kteří si potrpí na sídlo s dobrou adresou. Nejen v hlavním městě, ale iv středně velkých regionálních centrech Slovenska. Stává se také, že firma nechce být při pracovním setkání s klientem odkázána na kavárnu. Častými zájemci jsou i různé mini firmy, které chtějí mít kontaktní adresu na prestižním místě.

Ideálním místem na propagaci nové společnosti je internet, přesněji webová stránka zaměřená na prezentaci firmy. Tvorba web stránek patří do rukou odborníků, kteří dokáží pro každého klienta připravit vhodnou webovou prezentaci. Na to, aby bylo stránku na internet vidět je nutné ji někde umístit, pro tento účel slouží webový server, na který se ukládají všechna data ze stránky a umožní přístup návštěvníků do souborů na serveru. Služba webhosting tedy představuje pronajmutí místa na serveru.

Většina malých podnikatelů si faktury vystavuje sama, ale celkové vedení účetnictví přenechává na odborníky, kteří se věnují zpracování jednoduchého nebo podvojného účetnictví, daňovému poradenství a správě mezd. Velké firmy si účetnictví realizují v rámci vlastní firmy na ekonomickém oddělení.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


čtyři + jedna =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz