Adastra zpřístupňuje sborník rad pro Application Performance Management (APM)

Markéta Pastuchová | 16.02.2012 | Aktuality, Ostatní | Žádné komentáře

Společnost Adastra představuje elektronickou publikaci Compuware dynaTrace Application Performance Almanac pro rok 2012. Ta obsahuje 400 stran detailních rad a praktických informací o tom, jak nejlépe využít řešení Application Performance Management (měření výkonu aplikací, zkráceně APM) pro optimalizaci výkonnosti služeb a aplikací ve vývojovém, testovacím a produkčním prostředí.

Compuware dynaTrace Application Performance Almanac obsahuje v tomto ročníku články z oblasti APM, jejichž autory jsou členové dynaTrace APM Center of Excellence, Alois Reitbauer, Andreas Grabner, Michael Kopp a Klaus Enzenhofer.

Články se věnují technické implementaci řešení, ale i obecnějším diskuzím o performance managementu v šesti tematických celcích:

·    Web Performance Optimalization
·    Cloud
·    Production & System Operations
·    Mobile
·    Test Automation
·    Performance Tuning for Java and .Net

Almanac má být zdrojem informací pro softwarové odborníky, ať už se zaměřují na vývoj, testování, nasazování nebo provoz systémů a služeb. V publikaci jsou ale informace, které by měli ocenit uživatelé z oblasti byznysu. V součtu s ročníkem 2011 série dynaTrace Application Performance Almanac obsahuje více než 100 článků s tématikou APM.

Oba ročníky (2011 a 2012) jsou k dispozici ve formátu PDF on-line na webu dynaTrace. Ke stažení jsou zdarma, nicméně je nutné se registrovat.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


devět − = čtyři

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz