Barracuda kombinuje NG Firewall a cloudovou službu pro filtraci webu

Albert Ryba | 29.02.2012 | Aktuality, Bezpečnost, Cloud, Internet a služby | Žádné komentáře

V uplynulých dvou letech společnost Barracuda Networks nabídla podporu hybridních platforem ve formě virtual appliance nebo na bázi SaaS a cloud computing. Na počátku letošního roku pak společnost představila nejnovější hybridní platformu z oblasti korporátní bezpečnosti, která v sobě kombinuje řešení Barracuda NG Firewall a cloudovou službu Barracuda Networks Web Security Flex.

Barracuda NG Firewall uživatelům poskytuje pokročilé řešení pro jejich informační bezpečnost, do něhož spadá filtrování webu a e-mailu, ochrana před neoprávněným přístupem, správa aplikací na úrovni sedmé vrstvy a řízení přístupu k síti. Mezi další funkce patří inteligentní řízení zátěže linek a záložních spojení podle aplikací a stavu sítě i vysoce efektivní nástroje na dálkovou analýzu provozu a dění na síti. To vše v rámci jediné centrálně spravované platformy, která může pokrývat celou rozsáhlou korporátní síť včetně detašovaných poboček, datových center či jednotlivých vzdálených uživatelů.

Služba Barracuda Networks Web Security Flex pak nabízí stejné funkce pro filtraci webu, odstranění spywaru a blokování malwaru jako produkt Barracuda Web Filter a je založena na modelu cloud computingu. Integrace obou řešení má kromě rozsáhlých funkčních možností podle výrobce přinést firmám i vysokou spolehlivost, mimořádnou flexibilitu a snadnou správu jejich řešení webové bezpečnosti.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− dva = dva

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz