Bezpečnostní brána Huawei Eudemon 200E-X1 pro komplexní ochranu podnikové sítě

Markéta Pastuchová | 08.02.2012 | Aktuality, Bezpečnost | 3 komentáře

Čínská společnost Huawei uvedla na český trh novou bezpečnostní bránu Eudemon 200E-X1 kombinující firewall, VPN, antivirus, antispam, filtrování URL adres, IPS (Intrusion Prevention System) a další technologie pro ochranu vnitřní podnikové sítě. K dispozici je pak i varianta X1W, která navíc disponuje i podporou Wi-Fi 802.11 a/b/g/n.

Huawei Eudemon 200E-X1 disponuje rozhraním pro přístup k sítím WAN, LAN, WWAN (Wireless WAN) a WLAN (Wireless LAN), díky čemuž podle výrobce poskytuje kompletní integraci ochrany všech možností přístupu k vnitrofiremní síti v jediném zařízení, a významně tak snižuje náklady na zajištění komplexní bezpečnosti vnitřní sítě. Zařízení nabízí ochranu i před DDoS  útoky, červy, trojskými koni, viry, spamem a neoprávněným přístupem. V oblasti detekce neoprávněných průniků (IPS) a ochrany před viry a spamem využívá Eudemon 200E-X1 definice společnosti Symantec.

Bezpečnostní zařízení Eudemon 200E-X1 je vybaveno dvěma 10/100 WAN porty, osmi 10/100 LAN porty a podle informací výrobce dokáže zpracovat 120 tisíc paketů za sekundu, 2 tisíce nových spojení a 100 tisíc současných spojení za vteřinu.

3 komentáře u článku “Bezpečnostní brána Huawei Eudemon 200E-X1 pro komplexní ochranu podnikové sítě”

  1. homi napsal:

    Neznate nahodou cenu?

  2. Markéta Pastuchová napsal:

    Dobrý den. Tak máme vyjádření přímo z české pobočky Huawei a verze bez Wi-Fi prý zatím ještě není k dispozici, u verze s Wi-Fi je cena 8 570 Kč bez DPH.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− dva = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz