Česká firma Raynet nabízí vlastní CRM v cloudu

Markéta Pastuchová | 28.02.2012 | Aktuality, Cloud, Software | Žádné komentáře

Společnost Raynet představila službu Cloud CRM, která chce být alternativou k tradičním a obvykle i nákladným Customer Relationship Management systémům. Jedná se o produkt z jejího vlastního vývoje, který se vyznačuje zejména moderním rozhraním a nízkou cenou, resp. celkovými náklady na vlastnictví.

Raynet Cloud CRM je unifikovaný software pro podporu řízení a obchodu a automatizující řadu rutinních činností nabízený jako služba. Zaměřený je primárně na malé a střední firmy, případně i na živnostníky. Právě trh s cloudovým CRM v Česku podle slov výrobce prakticky ani neexistuje a k dispozici jsou zejména velká řešení typu Dynamics CRM od Microsoftu či Salesforce CRM, která jsou ovšem stále postavena víceméně tradičním způsobem vycházející z podoby CRM systémů z doby před cca desetiletím a Raynet Cloud CRM chce být jejich moderní alternativou.

Jako u každé cloudové služby je k provozu potřeba jen počítač (případně tablet či smartphone) s prohlížečem a připojení na internet. Cloud CRM obsahuje jak funkce pro řízení obchodu určené manažerům, tak i správu obchodní agenty pro obchodníky. Mezi hlavní funkce patří evidence kontaktů, úkolování a plánování času, kalendář, řízení evidence a obchodu, analýzy a reporty či sdílení a komunikace dat. K přenášení e-mailové komunikace slouží funkce označovaná e-mailová asistentka, kdy stačí e-mail s údaji pro CRM přeposlat na adresu této virtuální asistentky. K dispozici jsou i uživatelské role a skupiny.

Od tradičních CRM systémů se Raynet Cloud CRM chce odlišit také jednoduchostí ovládání. Data jsou uchovávána ve vlastním datovém centru společnosti Raynet a v případě potřeby je možné je ze systémů exportovat.

Podoba uživatelského rozhraní ve službě Cloud CRM.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


čtyři − jedna =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz