Eset Endpoint Security ve veřené beta verzi, zlepšuje proaktivní ochranu

Albert Ryba | 02.02.2012 | Aktuality, Bezpečnost | Žádné komentáře

Společnost Eset vydala beta verze svých nových produktů pro firemní zákazníky – Eset Endpoint Security Suite a Eset Endpoint Security. Výrobce tím zve IT administrátory k veřejnému testování beta verzí nových antivirových řešení a očekává od nich i zpětnou vazbu.

Součástí Eset Endpoint Security Suite beta (s firewallem a antispamem) i základní verze Eset Endpoint Security beta je také nástroj Eset Remote Administrator 5 beta. Všechny tyto produkty jsou pro účely beta testování zdarma k dispozici na webu Eset.com.

Nová generace řešení Eset Endpoint Security přináší proaktivní ochranu před novými hrozbami pomocí několikastupňové detekce malwaru, skenovacího jádra ThreatSense a ochranné technologie Eset Live Grid, která pracuje na bázi cloud computingu. Výrobce dále vyzdvihuje malé zatížení systému a vzdálenou správu koncových stanic. Součástí obou produktů je také nová generace Eset Remote Administrator 5 beta. Ta je nově obohacená o monitoring stavu sítě přístupný přes webový prohlížeč a systém vzdálené správy s nastavitelnými pravomocemi pro administrátory. Produkty Eset Endpoint Security Suite a Eset Endpoint Security mají být vhodné pro firmy jakékoliv velikosti, tedy jak pro SMB, tak i velké podniky.

Řešení Eset Endpoint Security Suite obsahuje navíc firewall, kontrolu přístupu na web a spamový filtr. Eset Endpoint Security se bude dodávat bez těchto doplňkových funkcí. Oba produkty disponují vylepšeným nástrojem Eset Remote Administrator 5. Uvedení plných verzí obou řešení Endpoint Security je naplánované an blíže nespecifikované datum během roku 2012.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


sedm + čtyři =

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz