Gopas spouští zdarma kurz Úvod do Windows 8

Markéta Pastuchová | 15.02.2012 | Aktuality, Ostatní, Software | Žádné komentáře

Počítačová škola Gopas připravila nabídku svých odborných kurzů pro rok 2012, která obsahuje řadu novinek. Příležitost k návštěvě školení mají správci sítí, programátoři, databázoví specialisté, animátoři, fanoušci počítačů Mac i všichni běžní uživatelé. K dispozici je nově i bezplatný e-learningový kurz pro seznámení se s možnostmi Windows 8.

Mezi Gopasem nově připravená témata patří třeba kurzy Základní pravidla legálního soužití se softwarovými licencemi, 2012: Licenční pravidla k produktům Microsoft a další. V kurzech Novinky ve Windows 8 Client pro správce a Novinky ve Windows 8 Server pro správce se zájemci z podnikové sféry mohou seznámit s ovládáním, novými možnostmi síťování, instalace a „imidžování“ a s dalšími novinkami chystaných operačních systémů Microsoftu.

Pro distanční studenty je připraven také samostudijní výukový kurz  Úvod do Windows 8 Developer Preview, který je navíc zdarma. Tento bezplatný e-learningový kurz lze studovat online, nebo si ho stáhnout na vlastní počítač ve třech jazykových verzích – české, anglické či německé. Zájemci díky němu poznají nové uživatelské prostředí Windows 8, vyzkouší si práci s přepracovaným programem Windows Explorer i s jeho funkcemi jako je Ribbon bar, objeví vylepšené možnosti kopírování a další.

Zanechte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *


− pět = jedna

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Copyright © ICT manažer | ISSN 1805-5486 | SEO optimalizace a přizpůsobení SEO-care.cz